Bored Panda המגזין היחיד המיועד לפנדות http://www.holesinthenet.co.il/bored-voice Powered by Syndu 25 תמונות נהדרות שצולמו בתזמון מושלם
25 תמונות נהדרות שצולמו בתזמון מושלם

טיימינג זה הכל בחיים, אומרים ואנחנו יודעים שזה ככה. אנחנו נוטים לומר זאת כשאנחנו פוגשים את אהבת חיינו, מקבלים את הצעת העבודה שהושיעה אותנו או פשוט מצליחים ללכוד בעדשה רגע מושלם שלא היה יכול לקרות שנייה לפני או אחרי. משהו שפשוט היה טוב מדי כדי להיות אמיתי.

ראו גם: 20 התצלומים האלה של השתקפויות מופלאות יהפכו את עולמכם

התמונות לפניכם הן העדות לכך ששום דבר לא יתעלה על הרגע המושלם הזה שהכל נפל בדיוק במקום. כמובן, בחלקם לא ניתן שלא לחשוד בנפלאות הפוטושופ אבל עדיין אפשר להתפעל ולהתפקע מצחוק ולהודות שהצלמים כאן היו מספיק חדי אבחנה כדי לא לפספס את השנייה של חייהם.

 

דרך reddit

 

דרך reddit

 

דרך imgur

 

דרך reddit

 

תמונה: Vladimir Levin

 

דרך reddit

 

דרך buzzinspired.com

 

דרך imgur

 

דרך reddit

 

דרך imgur

 

דרך reddit

דרך reddit

 

דרך imgur

 

דרך imgur

 

תמונה: Adde Adesokan

 

דרך reddit

 

דרך troyANDabed

 

דרך allarmo.livejournal.com


דרך Arainya

 

דרך imgur

דרך reddit

 

דרך reddit

 

דרך imgur

 

דרך buzzland.com

 

דרך reddit

דרך Bored Panda

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-38478 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-38478 Sat, 02 Aug 2014 09:35:29 +0300
25 תמונות מצמררות שמאתגרות את כח המשיכה
25 תמונות מצמררות שמאתגרות את כח המשיכה

אם מבט מקרוב מקצה של צוק או בניין משרדים גבוה עושה לכם צמרמורת בבטן, הפוסט הבא כנראה לא נועד בשבילכם.ב-Bored Panda ליקטו 30 תצלומים במקומות גבוהים שיגרמו גם לגולשים הכי מנוסים לשקשק. 

למען האמת, אם יש לכם פחד גבהים, תוכלו להרגיש טוב עם עצמכם או לפחות לא לראות את עצמכם כפחדנים. מחקרים (ניסוי הצוק הוויזואלי) שפיתחו חוקרים אמריקנים בשנות ה-60' של המאה הקודמת הוכיח כי גם לתינוקות בני שנה יש תפישת עומק והם ייטו להיצמד לאמא שלהם אם עליהם לעבור מעל משטח זכוכית שנראה דומה לקצה של צוק. כלומר, הפחד מפני גבהים הוא הרצון לחיות ולהישמר מסכנות. עם זאת, הצמרמורת שחשנו בזמן הצפייה בתמונות האלה מוכיחה כי גם כאשר אנחנו מודעים היטב שאנחנו צופים בתצלומים ממרחק בטוח של מסך מחשב, תפישת הגובה עדיין הופכת לנו את הבטן.

תמונה: Gordon Wiltsie25

 

 

תמונה:  Keith Ladzinski


תמונה: Krystle Wright

 


תמונה: secondglobe.com

 

תמונה: Michael Nichols

 

תמונה: Christian Pondella

 

תמונה: Alex Honnold

 

תמונה: Greg Sims

 

תמונה: Dan Carr

 

תמונה:  Alex Emanuel Koch

 

תמונה: Jared Alden

 

תמונה: Ronny Randen

 

תמונה: tapiture.com

 

תמונה: Isaac Gautschi

 

תמונה: Romina Amato


תמונה: Roof Topper

 

תמונה: Kirill Oreshkin

תמונה: Mustang Wanted

 

תמונה: Jordan Matters

 

תמונה: richard0428

 


תמונה: Natasha Sadovskaya

 

תמונה: Corey Rich

 

תמונה:  Corey Rich

 

תמונה: Andreas Resch

 

תמונה: Brian Mosbaugh

פורסם במקור ב-Bored Panda

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-35982 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-35982 Thu, 19 Jun 2014 07:20:24 +0300
צלמת מתעדת נערות עם בעלי חיים פראיים בסדרת תמונות מהפנטת
צלמת מתעדת נערות עם בעלי חיים פראיים בסדרת תמונות מהפנטת

הצלמת המוסקבאית קטרינה פלוטניקובה יצרה סדרת תמונות סוריאליסטיות מהממות בכיכוב נערות ובעלי חיים אמיתיים.

הקומפוזיציה של התצלומים האלה מדהימה. הן משדרות סכנה יחד עם תום, עדינות יחד עם פראיות. ניגודים שמשחקים היטב על קו התפר בין היפה לחיה. כמובן שכל התמונות האלה בוימו על ידי מאלפי החיות. מאחורי הקלעים ניתן לראות כיצד הדב חוטף חטיף מעבר לכתפה של הדוגמנית. למרות הידיעה הזו, התצמונות של פלוטניקובה אפופות קסם מיסטי עשיר, אווירה חלומית יוצאת מן הכלל.

תודה ל-Yael Hazut. פורסם במקור ב-Bored Panda. דרך Facebook | Vkontakte | 500px.

 

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-20620 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-20620 Tue, 01 Apr 2014 09:52:30 +0300
צלמת מתעדת תמונות מלאות קסם של ילדיה ובעלי חיים בחווה
צלמת מתעדת תמונות מלאות קסם של ילדיה ובעלי חיים בחווה

התמונות הנהדרות האלה שצילמה אלנה שמוליבה שואבות את הצופה לעולם פלאי שכולל את שני בניה והכלב הנפלא שלהם, כמו גם חברים נוספים בהם ברווזון וארנבת. הצלמת הרוסיה המוכשרת הזו עושה שימוש מתקדם בצבעים טבעיים, תנאי מזג אוויר ותפאורה מעוררת השראה שישאירו אתכם פעורי פה.

הילדים שנראים בתמונות הם הבנים של הצלמת והחיות שייכות לחווה שהיא מנהלת. "אני סומכת לרוב על האינטואיציה וההשראה שלי לצורך הצילומים", היא אומרת, "אני מקבלת השראה לרוב מהצורך שלי לבטא תחושות שאני לא יכולה לומר מהן במדויק", אמרה שמוליבה ל-Bored Panda.

אווירת הכפר הפסטורלית, אור טבעי והעונות המשתנות הן הקסם שמרכיב את העבודות שלה. "אני מעדיפה להיעזר באור טבעי בזמן הצילומים, הן בפנים ובחוץ. אני אוהבת את כל תנאי האור - פנסי רחוב, אור נרות, ערפל, עשן, גשם ושלג - כל מה שמעניק עומק ויזואלי ורגשי לתמונות", אמרה הצלמת.

לדבריה, היא גילתה את הצילום בתחילת 2012, כאשר קיבלה את המצלמה הראשונה שלה. היא משתמשת היום במצלמת Canon EOS 5D Mark II ועדשות 135 מ"מ. לדבריה, היא מצלמת מדי יום ומעבדת את התמונות בלילה.

אפשר להציץ בתמונות נוספות בגלריה של אלינה ב-Flickr ו-500px.

פורסם במקור ב-Bored Panda

 

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-11997 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-11997 Thu, 16 Jan 2014 09:23:08 +0200
פנים של דוגמנים הופכים לאשליות ויזואליות מדהימות בסדרת תצלומים מרהיבים
פנים של דוגמנים הופכים לאשליות ויזואליות מדהימות בסדרת תצלומים מרהיבים

הצלם הרוסי אלכסנדר קוקלוב ואמנית האיפור ולריה קוטסן שיתפו פעולה בסדרה של תצלומי דיוקן שהופכים את תווי הפנים של המצולמים ליצירה שהיא ספק קומיקס, ספק צורות חדשות ומעניינות.

התוצאה של שיתוף הפעולה בין שני היוצרים האלה היא סדרה של פורטרטים צבעוניים מרהיבים, 2D Or Not 2D (באנגלית זה נשמע הרבה יותר טוב, מה לעשות).

קוקלוב וקוטסן יצרו יחד גם סדרה של דיוקנאות עם עיצובים מרשימים בשחור-לבן וסדרת תצלומי פארודיה על משחק אנגרי בירדס הפופולרי.

היצירות של השניים מדהימות - חלקן מרככות או שוברות את תווי הפנים של המצולמים, בעוד אחרות יוצרים דפוסים מלאכותיים חדשים ומלאי דימיון.

הרעיון מאחורי הסדרה האחרונה היא לגרום לפנים להיראות כמו תמונות דו מימדיות. על פי קוקולוב - "ולריה משתמשת בטכניקות שונות של ציור פנים שמשוות לפנים צורות שונות של ציור - משרבוטי עפרון ועד אמנות גרפית וצבעי מים. זה שילוב מעניין של איפור, ניסויים בצילום סטודיו וריטוש מוקפד".

מקור: alexanderkhokhlov.com

פורסם במקור ב-Bored Panda

 

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-7020 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-7020 Wed, 04 Dec 2013 11:22:52 +0200
הספורטאים הטובים בעולם זה לצד זה בסדרת תצלומים משווים
הספורטאים הטובים בעולם זה לצד זה בסדרת תצלומים משווים

מבנה הגוף המושלם ריתק את האדם מאז ימי יוון העתיקה ולפני כן, על אף שהאידיאל השתנה מדור לדור. זו אחת הסיבה לכך שסדרת "אתלט" (Athlete) של הווארד שץ כל כך מרתקת.

התמונות מתמקדות ביופי הגוף הפיזי בדומה לאופן שעשו זאת פסלים יווניים עתיקים או עושות זאת פרסומות מודרניות היום. בסדרת "אתלט", שץ בוחן היבטים שונים של הפיזיות האנושית. בין השאר, בסדרה מככבים שרירנים בעלי שרירים משורגים, אצי מרתון דקיקי עצמות, קופצים לגובה טמירים ומתאבקים הרי אדם. כולם מוצגים זה לצד זה, משומנים ולבושים בלבוש תחתון שחור, שמספק לכולם הקשר אובייקטיבי אחיד דרכו ניתן להשוות ביניהם ולהתמקד בדומה ובשונה.

מה שהופך את סדרה זו למעניינת היא העובדה, כי במקרים רבים, מדובר בספורטאים מובילים בענף שלהם. הם מייצגים את מבנה הגוף האידיאלי הנדרש כדי להתחרות ולנצח בתחומים הפיזיים שלהם. הדוף שלהם הוא הביטוי הוויזואלי המושלם לשילוב של גנטיקה ואימון ממוקד ארוך שנים שמתמזגים יחד כדי ליצור את מכונת הספורט האנושית הטובה ביותר. בתחומים שלהם, מדובר במבנה הגוף הפיזי האידיאלי.

ניתן לרכוש את סדרת התצלומים כספר ב- Amazon.

פורסם במקור ב-Bored Panda. מקור: howardschatz.com. דרך reddit.

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5754 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5754 Thu, 14 Nov 2013 15:55:09 +0200
20 התמונות שמתעדות רגעים אנושיים מרגשים
20 התמונות שמתעדות רגעים אנושיים מרגשים

תרגמה: רונית אפטר

תמונה שווה אלף מילים, אך לא כל התמונות שוות. הן יכולות להיות חמודות, יפות, מצחיקות או מקסימות, אך התמונות הבאות הן רבות עוצמה. הן מרתקות ובלתי נשכחות בגלל הרגעים האנושיים שהם מבטאות, שיא ושפל בקיום האנושי העכשווי.

עלינו להזהיר אתכם שחלק מן התמונות עלולות להטריד אתכם, בעוד אחרות עשויות למלא אתכם בשמחה. אך זה בדיוק בגלל שהתמונות הללו משקפות כמה מן הרגעים הטובים והגרועים ביותר בחוויה האנושית ובאירועים עולמיים. הפוסט שלנו, של תמונות שחייבים לראות מן העבר, תאר את ההיסטוריה שלנו, בעוד תמונות אלו, ברוב המקרים, מתארות את ההווה- הסבל והניצחונות שלנו, ההתמדה והכישלונות שלנו, החמלה והשנאה שלנו, החוכמה והטיפשות שלנו.

כמה מן הצילומים הללו עשויים להיות בעלי משמעות רבה יותר לחלק מן הקוראים שלנו מאשר לאחרים. אך בתקווה, הן יזכירו לכולנו שהעולם תמיד זקוק לקצת יותר אהבה, סובלנות, חמלה והבנה.

אנו תמיד עושים כמיטב יכולתנו לתת קרדיט לכל צלם, אך לעיתים זה בלתי אפשרי לאתר כמה מהם. אנא השאירו תגובה אם אתם מכירים את הצלמים של התמונות ללא הקרדיט.

1. ילד רעב ומיסיונר

צילום: Mike Wells

2. בתוך תא גזים באושוויץ

צילום: kligon5

 

3. מנתח לב לאחר ניתוח (מוצלח) בן 23 שעות להשתלת לב. העוזרת שלו ישנה בפינה

צילום: James Stanfield

 

4. אב ובנו ( 1949 לעומת 2009)

צילום: Vojage-Vojage

 

5. דיאגו פראזו טורקווטו, ברזילאי בן 12, מנגן בכינור בהלוויית המורה שלו

המורה עזר לו להיחלץ ממעגל העוני והאלימות בעזרת מוזיקה.

צילום: salvemasnossascriancas.blogspot.com

 

6. גבר צעיר ברגע בו גילה שאחיו נרצח

צילום: Nhat V. Meyer

 

7. נוצרים מגנים על מוסלמים בעת תפילה, בעיצומן של ההתקוממויות ב-2011 בקהיר, מצרים

צילום: Nevine Zaki

 

8. כבאי נותן מים לדב קואלה במהלך השריפות הקטלניות של "השבת השחורה" בויקטוריה, אוסטרליה ב-2009

צילום: abc.net.au

 

9. טרי גרולה נפגשת עם בתה לאחר ששירתה בעיראק במשך שבעה חודשים

צילום: Louie Favorite

 

10. אב אלכוהוליסט ובנו

 

צילום: imgur.com

 

11. זוג מחובק בהריסות של מפעל שקרס

צילום: Taslima Akhter

 

12. שקיעה על מאדים

צילום: nasa.gov

 

13. ילד צועני בן חמש בערב השנה החדשה של 2006, בקהילה הצוענית של סיינט ז'אק, פרפיניאן, בדרום צרפת

ילדים (בנים) קטנים שמעשנים הוא דבר נפוץ בסיינט ז'אק.

צילום: Jesco Denzel

 

14. האינג דה יו, 29, טומן את פניו בידו בעוד הגשם נופל על ההריסות של ביתו שהושמד ליד הבירה של מיאנמר (בורמה)

במאי 2008, הציקלון "נרגיס" פגע בדרום מיאנמר, והותיר מיליוני בני אדם ללא קורת גג וגבה רת חייהם של למעלה מ-100,000 בני אדם.

צילום: Brian Sokol

 

15. "חכו לאבא שלי", צילומו של קלוד פי. דטלופ בניו-ווסט מיניסטר, קנדה, ה-1 באוקטובר, 1940

צילום: Claud Detloff

 

16. חייל רוסי ותיק שהשתתף במלחמת העולם השנייה מצא את הטנק הישן איתו עבר את כל המלחמה - אנדרטה בעיירה רוסית קטנה

צילום: englishrussia.com

 

17. כוח הפרחים

צילום: Bernie Boston

 

18. קברי אישה קתולית ובעלה הפרוטסטנטי, הולנד, 1888

צילום: retronaut.com

 

19. הדגמה של שימוש בקונדום בשוק, ג'אפורה, בירת פפואה, 2009

צילום: Adri Tambunan

 

20. חיילים רוסים מתכוננים לקרב קורסק, יולי, 1943

צילום: johnconley.tumblr.com

דרך: boredpanda.com

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5623 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5623 Thu, 07 Nov 2013 08:02:14 +0200
35 תמונות של יצירות נייר מדהימות (תמונות)
35 תמונות של יצירות נייר מדהימות (תמונות)

נייר כבר מזמן חדל מלהיות אמצעי הכתיבה האולטימטיבי עבור רובינו. אנו משתמשים בטאבלטים או במחשב נייד והנייר מעלה אבק על מדף או משמש לכל היותר לצורכי הדפסה. אם נוותר גם על ההדפסות העצים, כמובן, יודו לנו על כך מאוד. אם במקרה יש ניירות שונים בהישג יד, כדפים פשוטים, צבעוניים, אריזות מתנות או אפילו קבלות, למה לא לעשות איתם משהו יצירתי? זו דרך מצוינת למחזר נייר, ובו זמנית להפוך אותו ליצירת אמנות במקום סתם לזרוק אותו לפח.

בניגוד לסברה מקובלת, אין צורך בחומרים יקרים כדאי ליצור אומנות. כל מה שמצוי מסביבנו הוא חומר ביד היוצר. התמונות הבאות ימחישו איך אפשר להכין אומנות מדהימה מפיסות נייר פשוטות לבנות, או צבעוניות וסוגים נוספים של נייר. אז אולי מדובר באמנים מקצועיים, אבל כל אחד מאיתנו יכול לצבור ניסיון, להתחיל בפשטות ולהכין משהו יפה מנייר, בין אם זה לחגים הקרבים או סתם עבור ימי חול.

אגדות קמות לתחייה: אמנות נייר של צ'ונג אה וונג

אתר האמן: papernoodle.com

 

אוריגמי של נגויאן הונג צ'אנג

דרך: flickr.com

 

דובים ויער

דרך: ploom.tv

שלכת

דרך:.mademoisellemaurice.com

 

חורף

דרך:.mademoisellemaurice.com

 

יער

דרך: yukenteruyastudio.com

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5385 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-5385 Sun, 27 Oct 2013 08:46:27 +0200
25 דוגמאות של קעקועים יצירתיים בצבעי מים
25 דוגמאות של קעקועים יצירתיים בצבעי מים

בין אם אתם חסידים של קעקועים או סולדים מהרעיון, תוכלו להעריך את הכשרונות העילאיים שיצרו את פיסות אמנות הגוף היפהפיות, הייחודיות והקבועות הבאות.

אמנות הקעקוע היא עתיקה ומתוארכת עד לתקופה הניאוליתית ואף מוקדם יותר על פי חלק מהעדויות. אוטזי איש הקרח, מומיה קפואה מ-3,300 לפני הספירה שנמצאה באלפים האוסטרים-איטלקים, נשא על גופו מספר קעקועים שמעריכים ששימשו כסימנים טיפוליים. תרבויות עתיקות ששרדו עד היום משתמשות בקעקועים, וכל אחת מהן מייחסת להן משמעות תרבותית שונה. חלקן משייכות קעקועים להתנהגות פלילית, אחרות מייחסות לה משמעות סימבולית או יופי פיזי.

ללא תלות במשמעות המשתנה שלה, טכנולוגיית הקעקועים העומדת לרשותנו התקדמה משמעותית ומאפשרת לאנשים לבחור יותר צבעים ועיצובים לקעקוע שלהם מאשר בתקופתו של אוטזי. כפי שהקעקועים הבאים ממחישים, אפילו הגוונים הכי עדינים של צבעי מים ניתן לשחזור באמנות גוף. אנשי הקעקועים אולי ימצאו הדוגמאות הבאות מקורות השראה. ומי שלא אוהב קעקועים בדרך כלל אולי ישנה את דעתו אחרי צפייה.

תמונה: Charles Hildreth

תמונה: Koray Karagozler

תמונה: ondrash.com

 

 

תמונה: tattoosidea.com

 

תמונה: Ondrash

תמונה: amandawachob.com

 

תמונה: unfamiliar tide

 

תמונה: ondrash.com

תמונה: ink-ognito.pl


תמונה: Karay Karagozler

 

תמונה: Camilo Nunes

 

תמונה: thevandallist.com

 

תמונה: amandawachob.com

 

תמונה: ondrash.com

 

תמונה: imgur.com


תמונה: karaykaragozler

 

תמונה: Victor Octaviano

 

תמונה: ondrash.com


תמונה: ondrash.com

 

תמונה: ondrash.com

 

תמונה: ondrash.com

 

תמונה: ondrash.com

פורסם במקור ב-Bored Panda.

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-4877 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-4877 Wed, 02 Oct 2013 08:14:07 +0300
13 מפות מגניבות שלא לימדו אתכם בבית הספר
13 מפות מגניבות שלא לימדו אתכם בבית הספר

השיעור הטוב ביותר שמלמדים אותנו בבית ספר הוא שאת הדברים הכי מעניינים בחיים לומדים מחוץ לבית הספר. נכון, סביר להניח שתדעו בעל פה לשייך מדינות על פי מיקום גיאוגרפי או להצביע על המיקום המשוער של ניגר במפה אך קיים פער אדיר בין כל אלה לבין הבנה אמיתית לגבי טבעו של העולם.

מפות אינפוגרפיות מגניבות במיוחד משום שהן מאפשרות לכל אחד (מרמת המשתמש הבודד ועד ארגונים) לשתף ידע על פי מיקום - לא רק מידע פיזי כמו כבישים וישובים על גבי מפה אלא גם ידע שנצבר על אוכלוסיות שונות בעולם על פי מדינה. בדרך זו נחשפים הבדלים מעניינים בין מדינות למדינות ואפשר לגלות עובדות די מגניבות שלא ידענו. זו בהחלט דרך מגניבה יותר לחשוף מידע מאשר מאמר ארוך. באמצעות שירותים מבריקים כמו Target Map הכנת שכבות אינפוגרפיות היא פשוטה למדי: פשוט בוחרים מדינה וצובעים אותה בצבעים ומקלידים ערכים רלוונטיים או פשוט מעלים קובצי אקסל עם נתונים מוכנים מראש על גבי המפות של גוגל.

המפות להלן ממחישות את ענפי הספורט הפופולריים במדינות שונות, היכן הציצים הגדולים מכולם, איפה יש ריכוז ג'ינג'ים גדול, אילו מדינות צורכות הכי הרבה אלכוהול ועוד. תסמכו עלינו: המפות האלה הרבה יותר מעניינות מאלה שלימדו אתכם בבית הספר!

התפלגות ג'ינג'ים באירופה

באדום - יותר מ-10% ג'ינג'ים:

מקור: imgur.com

 

ענפי הספורט הפופולריים בעולם

כדורגל שולט.

מקור: imgur.com

 

גודל שדיים ממוצע

באדום - יותר מ-D cup, בירוק - A cup

מקור: targetmap.com

התפלגות דפדפני האינטרנט בעולם (2012)

כרום שולט באסיה, אינטרנט אקספלורר בארה"ב.

מקור: saint-tepes.deviantart.com

 

מפת הפוריות העולמית

תכלת כהה - 0 עד ילד אחד. סגול כהה - 7-8 ילדים.

מקור:en.wikipedia.org

 

גודלי פין על פי מדינות

ירוק כהה - שיאני אורך. אדום כהה - קטנצ'יק.

מקור: targetmap.com

 

המדינות הכי מכניסות אורחים

בכחול: מכניסות, באדום: פחות מכניסות.

מקור:וושינגטון פוסט

 

התפלגות העולם על פי שיעורי IQ ממוצעים בכל מדינה

מקור: targetmap.com

 

דרגת חופש העיתונות

מקור: Reporters Sans Frontiers

 

מפת העולם על פי כיוון הנסיעה

באדום: ימין, בכחול: שמאל.

מקור: chartsbin.com

 

נטייה להשמנה

מקור: hsph.harvard.edu

 

רשימת מדינות אליהן פלשה אנגליה

כולן מלבד 22.

מקור: telegraph.co.uk

 

מדינות עם סניפים של מקדונלדס

באדום: פועלת היום. בכחול: פעלה בעבר. באפור: לא פועלת בכלל.

מקור: imgur.com

פורסם במקור ב-Bored Panda.

 

]]>
http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-3786 http://www.holesinthenet.co.il/bored-media-story-3786 Mon, 05 Aug 2013 12:04:39 +0300