מגלעד ועד דימונה: 30 דפי המחאה המובילים בפייסבוק

רוחות של שינוי באוויר. כל הארץ דגלים ודגלים ולשם שינוי לא מדובר בדגל אחיד אלא פנים רבות למחאה החברתית. על רקע התסיסה החברתית הגוברת בשבועות האחרונים, אלעד אמיר מחברת SpyTheNet ריכז עבורנו את דפי המחאה הפעילים ביותר בפייסבוק. ניתן לראות בטבלה הבאה מחאות ותיקות משתלבות לצד מחאות חדשות יותר, נושאים צרכניים לצד פוליטיים, הגנת הסביבה לצד נושאים חברתיים.

הדפים בטבלה אינם בהכרח בעלי מספר הלייקים הגדול ביותר אלה הפעילים ביותר. משמע,image הדיונים בהם מעוררים תגובות רבות, לייקים ושיתופים. מעניין שבדפי המחאה בנושא הדיור יש מספר לייקים קטן יחסים למחאות אחרות אך הם מעוררים באזז גדול כמותם בהקשר של פייסבוק.

דפי ההזדהות הוותיקים למען גלעד שליט עדיין עומדים בראש הטבלה, אחריהם דף מחאת הדיור ב' זה אוהל ולאחריו דף "ישראלי אמיתי לא משתמט" נגד תופעת ההשתמטות, אף היא מחאה ותיקה ובמקום החמישי "תתבעו אותי - גם אני מחרים את מוצרי ההתנחלויות", מחאה חדשה נגד חוק החרם.

ראו גם: האם מלשינון בעלי הדירות אפקטיבי?

נושאי המחאה הפופולריים הם גלעד שליט, אשר חמישה דפי פייסבוק בולטים תומכים בשחרורו ולא פחות מ-10 דפים עוסקים במחאה נגד מחירי הדיור, הדלק, המים, הגז, הרפואה הציבורית והשחיתות הפוליטית. 4 דפים עוסקים בזכויות בעלי החיים והשאר בנושאים מגווונים כמו ביטול טקסי יום הזיכרון בתשלום, השארת ילדי העובדים הזרים ואחרים.

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • פייסבוק
  • מחאה
  • מחאת הדיור
  • מחאת האוהלים
  • חוק החרם
וידאו