פשע הטמטום #2: ביגמיה בפייסבוק

לא הספקנו להירגע מהגאונות של הצעיר שהצטלם עם שלט משרד שגנב משופט, וסיפור בו דווקא הרשת החברתית עזרה לאנשים לגלות עד כמה הם מטומטמים.

כולנו מקבלים מדי פעם הצעות לחברים מפייסבוק, הרשת החברתית הגדולה בעולם, ולעתים אלו הם אכן אנשים שיש לנו איתם דבר-מה במשותף. אישה אמריקנית, שהיא ובעלה פרודים מזה מספר שנים, גלשה לה ברשת כשהוצעה לה חברותה של אישה זרה לחלוטין. גדולה היתה ההפתעה כשזו לחצה על הקישור, וגילתה אצל האישה הזרה באלבום תמונות חתונה בה החתן הוא לא אחר מבעלה שלה, ממנו אמנם לא התגרשה אבל גם לא היתה בקשר. בשלב הזה, האישה (זו שהתחתנה ראשונה) התעצבנה והתקשרה למי שהיתה עדיין חוקית חמותה.

אלן או'ניל, בעבר אלן פולק, שירת חמש שנים כקצין שיקום במשרד השריף במחוז פירס בוושינטון, וב-2001 נישא כאלן פולק. שמונה שנים מאוחר יותר, עזב את אשתו, אך אלה מעולם לא חתמו על מסמכי גירושים.

לדברי כתב התביעה, כשעה לאחר שיחת הטלפון עם אמו של הנאשם, הגיע זה לביתה של אשתו הראשונה, שם הסביר לה שהם אכן עדיין נשואים. הוא ניסה לשכנע אותה שלא לשתף את הרשויות ושהוא יטפל בעניין. העניין לא טופל, והאישה פנתה לרשויות שמצדן בדקו ברישומי הלשכות השונות ואיששו שמדובר אכן במקרה של ביגמיה, ובקרוב יתחיל משפטו על או'ניל, לשעבר פולק.

המסקנה כאן, בדומה לסיפור הגנב שהצטלם עם השלל המפוקפק, היא שאם פשעתם או עברתם עבירה, בקשו מהאישה שלצדכם שלא לפרסם את התמונות המפלילות שלכם בפייסבוק. גם אם מדובר בתמונות היום המאושר בחייהן.

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • פייסבוק
  • בגידה
  • טמטום
  • ביגמיה
וידאו