רכב המפכ”ל תועד עובר באדום: למה הבוס מתנער מאחריות? (וידאו)

המשטרה החליטה להשעות מתפקידו את נהגו של המפכ"ל, רב ניצב יוחנן דנינו, לאחר שהתברר כי בתאונה שבה היה מעורב בשבוע שעבר, הנהג חצה צומת באור אדום. בוואלה פירסמו סרטון ממצלמות הרמזור בכביש המעיד על כך בבירור. בתאונה ברחוב קיבוץ גלויות בתל אביב נפצע קל רוכב קטנוע. בחקירה ראשונית טען נהג המפכ"ל כי הוא עבר את הצומת באור ירוק, אך מתיעוד של מצלמת הרמזור נראית בבירור מכונית המפכ"ל חוצה את הצומת באור אדום.

רב ניצב יוחנן דנינו היה במכונית בזמן התאונה וישב במושב האחורי. בעבר צולם הנהג בעת שהסיע את המפכ"ל דנינו בכביש 431 במהירות של 160 קמ"ש. בעקבות חשיפת הצילומים בחדשות ערוץ 2, נחקר הנושא באגף התנועה, ובתום בדיקה בפרקליטות - הוחלט שלא לנקוט נגדו באמצעים פליליים.

Ronit Tzach: “הנהג של המפכ"ל דנינו תועד חוצה צומת באדום (כששאר המכוניות עומדות ברמזור) ודורס רוכב קטנוע. המפכ"ל יצא מהרכב, ראה שהרוכב מטופל, ועשה מיד מה שכל אדם הגון היה עושה - עזב את המקום.
במשטרה אמרו שקשה לקבוע מי אחראי לתאונה, כי המפכ"ל ונהגו לא הצליחו להזכר בשום אופן מה קרה שם. ממש נשמט להם מהזיכרון. אז הם בדקו ומצאו שהיו לרוכב הקטנוע בעברו עברות תנועה, וזה כבר נתן כיוון הגיוני.
בסך הכל זה די מובן, כי לדנינו אף פעם לא היה זיכרון מי יודע מה על הכביש. אחרי שרכבו צולם בכביש 443 במהירות 160 קמ"ש, למשל, הסתבר שלא ניתן היה לקבוע אם הוא עצמו היה ברכב בזמן הנסיעה. אז שאלו את דנינו, אבל עם כמה שהוא אימץ את הראש, הוא ממש לא זכר מה היה שם.
אז נכון שהעדויות הראו שהוא בדיוק יצא מפגישה ועלה על הכביש שעליו אירעה התאונה, אבל המשטרה הכחישה שהוא היה שם, אז כנראה שיש לזה הסבר הגיוני. אף פעם אי אפשר להיות בטוחים בדברים כאלה. אולי במהלך הנסיעה המפכ"ל הפך לאמבה, ואז הפך בחזרה למפכ"ל מיד כשהגיע ליעד?”

551368_10151314564894372_1709042397_n

Amir Schiby

525669_10151412878003548_687633462_n

Capture

Nitay Peretz

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • משטרה
  • יוחנן דנינו
  • מפכ"ל המשטרה
  • אור אדום
  • המפכ"ל
וידאו