לכבוד הקיץ שהגיע: אפוד עם מיזוג אוויר

לוח השנה לא משקר: הקיץ הישראלי מתקרב. בעתיד הקרוב מאוד נוכל לשכוח מהערבים הקרירים, או מרגעי החסר של הרוח הנעימה באמצע היום - ונתחיל לסבול בחמסינים, אביכים, ימים של ארבעים מעלות, לחות מטורפת ועוד דברים שעדיף לא לדבר עליהם.

חברת EMPA מצאה פתרון אידיאלי לימי הקיץ המזוויעים: אפוד שמגיע עם מיזוג אוויר בילט-אין. האפוד כולל מאווררים ופדים רטובים, שמפיקים זרימת אוויר קריר היישר לגוף של מי שלובש אותו. כדי ליצור את האפיוד, היתה צריכה החברה לפתח פדים רטובים קטנים ודקים במיוחד (שלא יקרעו תחת הלחץ), וגודל חדש וזעיר במיוחד של מאווררים שיכולים להשתלב בתוך הבגדים.

 

אם ראיתם והחלטתם להזמין לעצמכם אפוד כזה לפני שיגיעו יולי-אוגוסט, יש לנו חדשות רעות בשבילכם: כרגע האפודים האלה, שגם מגינים מפני כדורים, מיועדים אך ורק לכוחות משטרה ובטחון. החברה המייצרת מספרת שאפודים סטנדרטיים להגנה מפני כדורים כבדים, מסורבלים וחמים מאוד - ושהפתרון שלהם יוכל לגרום לאנשי הביטחון להיות עירניים ורעננים יותר במהלך המשמרות שלהם. אנחנו רק מקווים שאחרי שהשוטרים והחיילים ייהנו, תתחיל EMPA (או כל חברה אחרת שתרים את הכפפה) לייצר גם גרסאות ביתיות של הפלא הזה, לאנשים כמוכם וכמונו.

מקור: גיזמודו

ראו גם:

מכונית עם אח: היברידית אמיתית (תמונה)

טיפ: כך מצננים רכב לוהט מהר לפני שמיזוג האוויר משפיע (וידאו)

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • מזג אוויר
  • מיזוג אוויר
  • מזגן
וידאו