האם הילדה הזו מבעירה דברים בכוח המחשבה? (תמונות)

כשאנחנו שומעים סיפורים על כוחות-על של בני-אדם שלא אמורים להיות להם, התגובה המיידית היא הרמת גבה. אחרי אלפים של סיפורים שהתבררו כבדיות ואגדות אורבניות, קשה להאמין לדברים כמו הדיווח הזה באתר ווייטנאמי שטוען שילדה בת 11 במדינה סובלת מהפרעה מוזרה שגורמת לדברים סביבה לעלות בלהבות.

לפני מעט יותר משבוע נשרפה קומה שלמה בביתה של המשפחה, ששמה לא פורסם. בני המשפחה מספרים שמזה מספר חודשים נוכחותה של הבת בקרבת מוצרי חשמל גורמת להם לקצרים ובערה. הילדה מדליקה גם במקומות שאינם ביתה, לדברי המשפחה, ובטיול משפחתי שרפה חדר מלון על כל תחולתו. הוריה נשבעים וטוענים שבשום שלב לא הייתה לילדה גישה לחומרים דליקים או להבות, והיא עצמה טענה בפני רופאים שבגדיה עולים באש באופן אקראי לא פעם. ההורים טוענים ששמו לב לתופעות המוזרות סביב בתם לפני כחודש כשדברים החלו להישרף ולהתקלקל בבית.

התקשורת באסיה פרסמה את תמונות הנזק לו גרמה בת ה-11, בין היתר לרהיטים בבית ואף למושב אסלה. מאז האירוע, המשפחה דואגת לשמור על הילדה בכל שעות היממה, חמושים בדליי מים ומגבות רטובות לכיבויה. היא הורחקה ממוצרי חשמל להם היא עשויה לגרום לקצר ומרהיטים דליקים. בנוסף, המשפחה לקחה אותה לבדיקות מקיפות בבית החולים המקומי. הרופאים לא מצאו תחילה שום דבר שאינו רגיל בבת ה-11, אבל בסריקה של מוחה מצא מומחה לקרינה בגוף האדם "הילה" מוזרה סביב האונה הימנית של מוחה של הילדה.

הילדה, על פי הדיווחים, משכה תשומת לב של מדענים מתחומים רבים שמעוניינים לנסות ולהבין לא רק מדוע מבעירה בת ה-11 דברים באופן אקראי, אלא גם מה גורם לתופעה וכיצד אפשר לסייע לה לשלוט בה בשביל למנוע מעצמה ומהסובבים נזק.

לנו, כאמור, הסיפור נשמע דומה מדי לספר של סטיבן קינג בשם "אש זרה", אבל נמתין להתפתחויות או לחילופין להודאה מצד האתרים שדיווחו על כך שנפלו בפח של משפחה שחשקה בפרסום חינם. ההסבר, יש להניח, שונה לחלוטין מהנחת היסוד הפשטנית.

(באמצעות: Oddity Central)

ראו גם:

ילד עם עיני חתול שרואות בחשכה (ויראלי)

מטריד: עצמות הפה של ילד (תמונות)

החדר השקט בעולם יגרום לכם להזיות | חורים ברשת

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • אש
  • מוטציה
  • שריפה
  • וייטנאם
  • פירוקינזיס
וידאו