תחת זומבי: מפלצות האסלה היפניות (טריילר)

תחי יפן, ארץ השמש העולה והדברים המוזרים מספיק בשביל להשאיר אפילו אותי, שגדלה ברשת וראתה כבר הכל, פעורת פה. בשניה שאני חושבת שהיפנים הגיעו לשיא המוזרות האנושית, הם מפתיעים עם עוד גאדג'ט, קומיקס מנגה או פורנו חדש. הפעם, מדובר בקדימון קורע לסרטו החדש של נובורו איגוצ'י האיש שעומד מאחורי זוועותונים כמו  Robo Geisha ו-Machine Girl. שמו של הלהיט בדרך: "תחת זומבי: שירותי המתים".

כן, זה מוזר מדי להמציא והזוי מספיק להיות אמיתי לגמרי ויפני להחריד. מאידך, מדובר בתרבות שעוד לפני מאות שנים הפיקה מגילות סאטיריות שמתארות מלחמות פלוצים, וכעת מתהדרת בהמצאות כמו מזלג שעושה קולות כשאוכלים איתו.

קשה להגדיר אם הסרטון מטה הוא בקטגוריית "לא ליד הבוס" בגלל ריבוי העכוזים בו, מצד שני, יש פה גם זומבים. אז זה לגמרי תלוי בבוס שלכם ויחסו לתרבות יפנית.

Capture3233

532

מתברר שלא מדובר בקונספט חדש, ובתרבות היפנית לא חסרים שדים ורוחות שאורבים לכם בשירותים. יש לציין שגם ביהדות קיימת אמונה תפלה שבבית הכיסא שוכנות רוחות רעות ואף יש לגרשן טרם השימוש בו. אצל היפנים יש ממש רשימה מגוונת, והנה כמה מהם.

ראיקו קאשימה

האגדה מספרת על אישה שנאנסה על ידי קבוצת גברים ונזרקה לצד הדרך. היא זחלה משם, אך קרסה על פסי הרכבת וזו הסירה את רגליה. מאז, רוחה רודפת את אסלות העולם בחיפוש אחרי רגליה. כשזו נתקלת באדם, היא שואלת אותו שאלות ותשובה לא נכונה תגרום לה לתלוש את רגליו שלו.

ראיקו קאשימה הופיעה לא פעם ביצירות תרבות יפניות, ואף כיכבה בגירסה שונה מעט מהסיפור המקוריים בסרט אימה Teketeke.

האנאקו

מפלצת השירותים הזו, די תמימה למראה, היא ההסבר היפני לפחד של ילדים להשתמש בשירותים. על פי האגדה, מדובר ברוחה של ילדה שנהרגה במלחמת העולם השנייה או בילדה שנרצחה על ידי הורים מטורפים או אדם זר. כך או כך, ילדים נוטים לדפוק על דלת השירותים ולשאול אם היא שם בין היתר בשביל להפחיד חברים. האנאקו כיכבה בלא מעט קומיקסים וסרטי אנימה, מתוארת בדרך כלל כילדה בחצאית אדומה או מדי בית ספר קטנים מדי.

אקאנאמה

השדון החמוד הזה לא נראה מזיק בכלל, אבל נוכחותו היא בושה גדולה בכל בית. אקאנאמה נראה אנושי יחסית ברוב האגדות, אבל בעל לשון ארוכה וחדה שמחפשת כל פיסת טינופת אפשרית לנקות איתה בשרותים שלא נוקו כמו שצריך. אנחנו דווקא נשמח לביקור מצד אקאנאמה לכבוד חג הפסח. כי גם שדונים יכולים לעזור לנקות.

המטרה של האגדה היא, כמובן, לעודד אנשים לשמור על שרותים מצוחצחים, שמא יירדפו על ידי רוח האקאנאמה.

(באמצעות: Topless Robot)

ראו גם:

יפן: מי רוצה להתנשק עם פרסומת? (וידאו)

גילוי היסטורי: האמנות העתיקה של מלחמת הפלוצים היפנית

קליק על “אהבתי” ותקבלו את הסיפורים הכי חמים בפייסבוק”

[like name="HolesNet"]

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
 • קולנוע
 • סרטים
 • יפן
 • מוזר
 • קומיקס
 • אימה
 • הזוי
 • מפלצות
 • יפאן
 • רוחות
 • נובורו איגוצ'י
וידאו