הכל לא נכון בראיון של דנה רון עם לוסי דובינצ'ק (עודכן)

עדכון: שיחת טלפון של שי ודרור עם דנה רון משולבת בהמשך

כולם כבר מכירים את תכנית האירוח הכה מדוברת והידועה לשמצה של יוצאת "האח הגדול" דנה רון, "הבוקר של דנה". בארץ נהדרת נוהגים לעשות ממנה מטעמים, וגם ברחבי הרשת זיהו כבר מזמן את הפוטנציאל הקומי האינסופי הטמון כמעט בכל אייטם אותו מנהלת רון, או בקיצור, כפי שסיכמה זאת היטב כתבת וואלה לילך וולך: "הבוקר של דנה" היא תצוגת תכלית של חוסר טאקט, מבוכה ורגעי אימה טלוויזיוניים. אולי דווקא בגלל שהיא כל כך קיצונית היא עושה סיבוב שלם והופכת להיות מהפנטת לצפיה".

עוד ב”פטריה”: 15 מודעות פרסום יצירתיות בנושא יוגה

לפני כמה חודשים, בנובמבר 2012, שודר במסגרת התכנית "מה נסגר" עם רועי בר נתן, קטע וידאו מתוך אחת התכניות של "הבוקר של דנה", קטע בו נראית רון כשהיא מראיינת את לוסי דובינצ'ק, ומנסה לדלות ממנה מידע ביחס לגירושין שלה ולזוגיות החדשה בה היא נמצאת כיום. דובינצ'ק, שכנראה לא הייתה מוכנה למטח השאלות האישיות של רון, סירבה בנימוס פעם אחר פעם לענות לשאלותיה של רון בטענה שאינה רוצה לערב את חייה האישיים בשיחה, וגרמה לרון להתפתל ובסופו של דבר לשלוח את הצופים לפרסומות בכדי שתוכל להסדיר את נשימתה, עם המשפט הקורע והאלמותי, בהתחשב בסיטואציה: "אז אנחנו תכף נרחיב בנושא, אחרי הפרסומות".

כמה ימים לאחר שידור הקטע, העלה גולש פייסבוק בשם רן סלמן את הסרטון המשעשע הזה לפרופיל הפייסבוק שלו, באיכות די גרועה (מצלמה המצלמת את הטלוויזיה). הסרטון לא זכה לתשומת לב גדולה מידי, עד שלפני כמה ימים, ערב חג פסח שני, צפה בלוגר הרכילות עמרי חיון בסרטון, השאיר תגובה ושיתף אותו בעמוד הפייסבוקשלו. משם, הדרך אל ההמונים הייתה קצרה מאוד, וביומיים האחרונים מדובר בתופעת רשת של ממש עם מאות שיתופים ותגובות, כולם מהימים האחרונים ועל ידי אנשים שכנראה עדין לא נחשפו לרמת הביזאר המתחוללת על סט התכנית. לצערנו, לא הצלחנו לאתר את הקטע המלא, לכן לעולם לא תוכלו לדעת מה היה אחרי הפסקת הפרסומות, אבל אני מניח שגם הקטע הקצר הזה יספק אתכם. עד כאן דרך בלוג “הפטריה”

עדכון:

שי ודרור עשו שיחת טלפון מפתיעה לדנה רון בתוכנית הרדיו שלהם ב-103FM.  "תמשיכו, בינתיים אני מקליטה אתכם ואוספת חומר לתביעה", היא אומרת להם.

יריב נתי, הסוכן של רוב כוכבי ריאליטי ובן זוגה של דנה רון, הגיב בסטטוס אצל עומרי חיון בו טען כי כל הנושאים בראיון היו ידועים מראש ללוסי דובינצ’יק. במילים אחרות, נתי טוען שדובינצ’יק ידעה מראש שעומדים לשאול אותה שאלות אודות חייה האישיים ובחרה שלא להשיב בשידור – טענה מוזרה לכאורה. אפילו אם נתי צודק, ניכר כי רון לא חשה בכך שהמרואיינת שלה במצוקה והמשיכה והקשתה עליה בשאלות בנושא שאמרה מפורשות בשידור שאינה מעוניינת להתייחס אליו.

image

דובינצ’יק מגיבה:

“בראיון בוקר ממש לא נהוג לדבר על נושאים אישיים ובוודאי שאם הייתי יודעת מראש שכך יראו החמש דקות הראשונות, הייתי נמנעת מלהגיע. בהפסקת הפרסומות דנה התנצלה,קיבלתי את התנצלותה, ובהמשך הראיון - אחריי הפרסומות, הריאיון התנהל ברוח אחרת, ובנושאים אחרים. מובן מאליו שראיונות נעשים מצדי בכדי לקדם סרטים,סדרות, או הצגות חדשות בהם אני משתתפת, ומגוחך לחשוב שידעתי מראש שטיב השאלות בראיון יהיו כה אישיות וחודרניות. נכון שבימינו יש יצר מציצנות חזק ואנשים אוהבים לשמוע על חייהם הפרטיים של כל דמות ציבורית(בין אם המדובר באומנים/פוליטיקאים או אנשים הידועים משלל סיבות אחרות) אך לטעמי יש גבול לחטטנות, ובוודאי שצריך לקבל את אישורו של המרואיין מראש ואת הסכמתו לדבר על הנושאים שיועלו..כי אחרת ,,במידה ונושאי השיחה לא סוכמו מראש,ובמקרה וזה שידור חי (כפי שקרה בתוכנית המדוברת), נוצר מצב לא נעים הן למרואיין והם למראיין. אני בוחרת להאמין שמדובר באי הבנה, בלי כוונות זדון, ובוודאי שלא נוטרת טינה ומקווה שכל הצדדים הסירו מסקנות ולמדו מהטעויות. מציעה להניח למקרה ולא להמשיך לבחוש בו ומאחלת לכולם יום נפלא”.

424795_207379656036778_2052745177_n

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
תוייג בתור:
  • טלוויזיה
  • ראיון
  • הבוקר של דנה
  • לוסי דובינצ'יק
וידאו