מה לעזאזל? משחק הסכינים שמקפיץ את יוטיוב

חלק מחברי קהילת Reddit החלו בימים האחרונים לתרגל תופעה חדשה ומשונה למדי: הם מצלמים את עצמם משחקים ב"משחק הסכינים" בעודם שרים שיר מטופש שמספר על המשחק.

את המשחק עצמו אתם וודאי מכירים: מניחים את היד על השולחן כשהאצבעות מרווחות כמה שניתן - ואז בעזרת היד השנייה "מקפיצים" סכין בין האצבעות. מדובר במשחק של אומץ וזריזות ידיים: מי שלא יהיה מדויק מספיק יוכל למצוא את הסכין חותכת את אחת מאצבעותיו.

אבל אם עד עכשיו חשבתם שהמשחק הזה מעסיק בעקר מלחים שיכורים וסטודנטים שיכורים לא פחות במסיבות - מסתבר שזה לא ממש נכון. הנה למשל האנה פיילינג אלינגסטר, נערה חיננית בת 16, שמדגימה למצלמה את כישורי הסכינאות והשירה שלה:

[fpembed mainvideo="erez2/knifesong.flv"]

למה היא עושה את זה? מדובר, כאמור, בטרנד חדש שעושה בימים אלה את צעדיו הראשונים ב-Reddit. לפני שנה חיבר המוזיקאי ראסטי קייג' את השיר העליז, והעלה ליוטיוב סרטון שלו משחק במשחק תוך כדי שירה. לאחרונה עלו על העניין כמה מאנשי Reddit והחליטו לנסות להחיות את השיר.

הנה השיר המקורי:

והנה עוד כמה מהגרסאות החדשות:


בשלב זה עדיין לא ברור אם מדובר בהתחלה של תופעת אינטרנט ענקית, או בסתם משהו מאוד ביזארי ומאוד מצומצם שייעלם כלעומת שבא. ממים רבים כבר יצאו היישר מקהילות Reddit - אבל הפעם יש מצב שהדבר הזה משונה ומסוכן מדי בשביל שיאומץ גם על ידי קהל האינטרנט הרחב.

Screen Shot 2013-03-04 at 3.54.12 PM

דבר אחד בטוח: בבקשה אל תנסו את זה בבית.

עשו לנו לייק ותקבלו את מיטב הכתבות של חורים ברשת ישירות לפייסבוק
ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

ארכיון ״חורים ברשת״

ערוץ זה הוא ארכיון האתר, השומר את הסיפורים מהאתר הישן של ״חורים ברשת״.

סיפורים נוספים של ארכיון ״חורים ברשת״
הרשם/י לקבלת הניוזלטר שלנו
וידאו
דיווח על תוכן פוגעני
וידאו